siezka powrotu bez slidera

auto szkoła łowicz

Zapamiętaj Taki Zwrot Jeździć Uczy PZMot

                Auto szkoła Polskiego Związku Motorowego to jedna z najstarszych szkół w Łowiczu i w Polsce. Wybierając naszą szkołę masz szansę na rzetelne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Posiadamy bardzo dobrą infrastrukturę, nowoczesne salę wykładowe, własne place manewrowe.

Nasi instruktorzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową, doskonale przygotowują do jazdy.

                Z nami nauczysz się prowadzenia pojazdu i zdobędziesz umiejętności bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczymy odpowiedzialności za zdrowie i życie innych uczestników ruchu drogowego.

Kursantom zapewniamy standard wynikający z przepisów prawa, oraz najnowocześniejsze pomoce naukowe, programy komputerowe i najnowsze testy obowiązujące od 19 stycznia 2013 roku. Uczestnicy kursów mogą korzystać z filmów, oraz licznych prezentacji multimedialnych przedstawiających różne sytuacje na drogach.

Zajęcia praktyczne odbywają się na pojazdach obowiązujących na egzaminie państwowym w Łódzkim i Skierniewickim Ośrodku Egzaminowania. Nasze place manewrowe zapewniają możliwości doskonałego przygotowania do egzaminu praktycznego. Proponujemy ratalny system opłat.

Plac manewrowy w Łowiczu zlokalizowany jest przy ulicy Nadbzurzańskiej 1 (teren auto szkoły istacji kontroli pojazdów.)

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Po dalsze szczegóły oraz cennik zapraszamy na stronę https://szkoleniekierowcowlowicz.pl/

 

 

PZM OZDG Sp. z o.o. w Łodzi

Ośrodek Szkolenia Kierowców
99-400 Łowicz ul. Nadbzurzańska 1
Tel. 46 837-39-81
Godziny otwarcia :
w dni powszednie 8.oo - 20.oo
w soboty: 8.oo - 16.oo

Kategoria: A, B, C, C+E